Sekuestrohen 6 milion dollarë të falsifikuara, vihet në pranga një person (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:21 03-12-2020 Sekuestrohen 6 milion dollarë të falsifikuara, vihet në pranga një person (VIDEO)

Policia në Peru ka sekuestruar 6 milion dollarë të falsifikuara.

Sipas informacioneve nga mediat ndërkombëtare, thuhet se paratë u sekuestruan pas një operacioni në Lima. Siç shihet edhe në video një person është arrestuar nga policia. 

"Policia në Peru tregoi një sasi prej gati 6 milion dollarësh në shënime të falsifikuara të SHBA pasi u sekuestruan në një operacion në Lima",-thuhet në njoftim. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen një depo në Britani, raportohet për shumë viktima, 10 ambulanca dhe 1 helikopter në vendngjarje
OKB heq kanabisin nga lista e substancave narkotike »
Article Logic
Execution time: 0.012927055358887
array(1) { ["section"]=> string(80) "operacioni-i-policise-sekuestrohen-6-milion-dollare-te-falsifikuara-video-230049" }