Operacioni italo-shqiptar, pas disa orësh ndjekje ndalohet në Sazan gomonia me dy shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:19 25-01-2017 Operacioni italo-shqiptar, pas disa orësh ndjekje ndalohet në Sazan gomonia me dy shqiptarë

Policia shqiptare në bashkëpunim me Guardia Di Financa kanë finalizuar operacionin "Delta Forcë" dhe kanë ndaluar në Sazan gomonen me dy shqiptarë brenda.

Policia kufitare bllokoi gomonen 8 metër të gjatë pas disa orësh ndjekje. Gomonia ishte nisur nga Derdhja e Vjosës në Ishullin e Sazanit drejt Italisë. Në bord nuk u gjet asnjë material i kundraligjshëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr i madh në Tiranë, digjet banesa
Rrëfehet ish-ministri Tritan Shehu: Si u mora peng në vitin '97 (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010719060897827
array(1) { ["section"]=> string(96) "operacioni-italo-shqiptar-pas-disa-oresh-ndjekje-ndalohet-ne-sazan-gomonia-me-dy-shqiptare-66665" }