“Operacioni mbaroi me sukses”, ja bukuroshja që "motivon" policinë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 04-09-2016 “Operacioni mbaroi me sukses”, ja bukuroshja që

“Operacioni mbaroi me sukses”, njofton në profilin e saj bukuroshja Armida Basha, e njohur për videoklipet të disa prej këngëtarëve më të njohur shqiptarë.

Por megjithëse vajzat sipmatike nuk i mungojnë radhëve të Policisë së Shtetit, këtë herë e vërteta është ndryshe.

Ajo ka qenë pjesë e një klipi të ri, që pritet të jetë një surprizë për të gjithë. Ajo pozon me maskë dhe pistoletë pas përfundimit të xhirimeve.

Screasdw3wd3wd3wd3shot_1.jpg

Screasddfgfggdfghot_1.jpg

Scasdf4t45uyuujujot_1.jpg

Scredfggrgrrghhhhhot_1.jpg

Scdfg5g55gg5yhushot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025608062744141
array(1) { ["section"]=> string(72) "operacioni-mbaroi-me-sukses-ja-bukuroshja-qe-motivon-policine-foto-51867" }