Operacioni me 11 të arrestuar, reagon Rama: Forca e ligjit prangosi rrjetin kriminal

Publikuar tek: barometri, më 07:39 23-09-2018 Operacioni me 11 të arrestuar, reagon Rama: Forca e ligjit prangosi rrjetin kriminal

Reagon kryeministri Edi Rama pas operacionit të shtrirë në Tiranë, Shkodër e Hollandë që çoi në pranga 11 persona dhe shkatërroi grupin kriminal “Bajri”.

Rama përgëzon policinë dhe Prokurorinë ndërsa shton se Forca e Ligjit po përshkallëzohet.

“Policia e Shtetit foli përsëri me forcën e vendosmërisë sonë në luftën kundër krimit.Forca e Ligjit prangosi rrjetin kriminal të Shkodrës pas një pune policore disamujore të shtrirë edhe jashtë vendit.Respekt dhe për vendosmërinë e Prokurorisë.Forca e Ligjit po përshkallëzohet”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020837068557739
array(1) { ["section"]=> string(89) "operacioni-me-11-te-arrestuar-reagon-rama-forca-e-ligjit-prangosi-rrjetin-kriminal-135287" }