Operacioni në këmbë e detyron të karantinohet, Enca tregon sa ditë do qendrojë mbyllur në shtëpi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:25 31-10-2020 Operacioni në këmbë e detyron të karantinohet, Enca tregon sa ditë do qendrojë mbyllur në shtëpi Enca

Më shumë se 1 muaj më parë këngëtarja Enca Haxhia pësoi një aksident në të cilin theu këmbën, ndaj iu desh t’i nënshtrohej një operacioni të vështirë.

Ajo vendosi hekura dhe këmba e saj s’mund të lëvizte ndaj i është dashur të bëjë fizioterapi për t’u rikuperuar. Ndërkohë sot ajo ka treguar për ndjekësit në Instagram se në ç’fazë të rikuperimit ka arritur.

Enca tregon se kanë kaluar 7 javë nga operacioni dhe shenja në këmbën e saj është mëse e dukshme.

Screenshot_15_copy.jpg

“Kam qëndruar në shtëpi për 49 ditë deri më tani për shkak të problemeve me këmbën (përveç ditëlindjes sime).E vetkarantinuar”, ka shkruar Enca.

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg


 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas titullit ‘Kampion Bote’, boksieri Robin Krasniqi rifiton edhe zemrën e modeles së njohur, çifti rikthehet në krahët e njëri-tjetrit pas 7 muajsh të ndarë
»
Article Logic
Execution time: 0.022390127182007
array(1) { ["section"]=> string(102) "operacioni-ne-kembe-e-detyron-te-karantinohet-enca-tregon-sa-dite-do-qendroje-mbyllur-ne-shtepi-225963" }