Operacioni në Zvërnec, publikohen foto të drogës së sekuestruar nga policia, 2 persona në arrati

Publikuar tek: aktualitet, më 08:18 27-02-2017 Operacioni në Zvërnec, publikohen foto të drogës së sekuestruar nga policia, 2 persona në arrati

Janë publikuar fotot e operacionit të organizuar mbrëmjen e djeshme nga policia nga Zvërnec të Vlorës.

Policia Kufitare në bashkëpunim me Guardia di Finanza kanë arritur të sekuestrojnë 400 kg kanabis, që kishte për destinacion brigjet italiane.

Deri më tani janë arrestuar katër persona dhe vazhdojnë kërkimet për arrestimin e dy të tjerëve, të përfshirë në trafik.

Skafistët, në pamundësi për t’u arratisur në det të hapur kanë braktisur gomonen e ngarkuar me rreth 400 kilogram kanabis dhe janë arratisur nga toka. Dy prej tyre duke përfituar nga errësira janë larguar në drejtim të pyllit. 

16990909_10155747854993765_410556294_o.jpg

17016331_10155747854833765_1497545509_o.jpg

17036826_10155747854653765_2038396793_o.jpg

17036730_10155747855093765_911391231_o.jpg

16990282_10155747855173765_1183119897_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfen ish-anëtari i bandës së Tan Kateshit: Ata që na armatosën për të vrarë, sot janë në pushtet
Detaje mbi skandalin seksual në shkollë, vajzat: Na ngacmonte në korridor; Drejtori: U flisja për etikën e vjeshjes »
Article Logic
Execution time: 0.01971697807312
array(1) { ["section"]=> string(100) "operacioni-ne-zvernec-publikohen-foto-te-droges-se-sekuestruar-nga-policia-2-persona-ne-arrati-70074" }