Operohet aktori Enver Petrovci, shihni si duket pas ndërhyrjes (FOTOT NGA SPITALI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:35 17-04-2017 Operohet aktori  Enver Petrovci, shihni si duket pas ndërhyrjes (FOTOT NGA SPITALI)

Aktori i njohur shqiptar Enver Petrovci ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në Spitalin Amerikan, dhe fatmirësisht gjendja e tij është shumë e mirë pas operimit.

Është pikërisht blogeri Olti Curri, ai i cili ka ndarë me të gjithë lajmin e mirë dhe ka publikuar foto të aktorit nga Spitali Amerikan, ku duket duket shumë i buzëqshur teksa merr shërbimin nga infermierja.

"Sa paqe me sjell pamja prej babaxhani e ketij aktori, të cilit i uroj shërim sa më të shpejtë"

Aktori i njohur shqiptar Enver Petrovci është pacienti i radhës, nga shumë pacientë të cilët shëndetin e tyre ia besuan Spitalit Amerikan.
Ai është shumë i kënaqur me trajtimin që po i bëhet në Spitalin Amerikan, dhe ka shumë fjalë miradije për Dr.Halil Krasniqin , Kirurgun Vaskular të Spitalit Amerikan dhe gjithë stafin e tij, të cilët edhe realizuan operimin e karotideve të aktorit Petrovci.
Spitali Amerikan, gjithnjë pranë pacientëve të tij !”, shkruan blogeri Olti Curri.

17991807_1733632043320908_8424110540563901942_n.jpg17992142_1733632053320907_2486444022394430132_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pensionet, këto janë 3 kategoritë që nuk do të derdhin kontribute shoqërore
Përplasen 4 makina, bllokohet rruga Durrës-Vorë (FOTOT NGA VENDNGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.010209083557129
array(1) { ["section"]=> string(85) "operohet-aktori-enver-petrovci-shihni-si-duket-pas-nderhyrjes-fotot-nga-spitali-75477" }