Opinioni final, këshilltarët e Metës në festë, veshin bluzën e veçantë dedikuar Venecias

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:09 19-06-2020 Opinioni final, këshilltarët e Metës në festë, veshin bluzën e veçantë dedikuar Venecias Këshilltarët e Ilir Metës

Këshilltarët e Presidentit të Republikës së Shqipërisë kanë gjetur një mënyrë mjaft origjinale dhe të veçantë për të "festuar" opinionin final të Komisionit të Venecias, për Metën, në lidhje me emërimet në Gjykatën Kushtetuese.

Drejtori i Kabinetit Arben Cici, zëdhënësi Tedi Blushi, Këshilltarja për Integrimin Evropian Ilda Zhulali, Këshilltari për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut Bledar Dervishaj si dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve Juridike në Presidencë, Ketrin Treska janë fotografuar së bashku, me bluza ku në to shkruhet Venecia.

keshil.jpg

Foton e ka shpërndarë në facebook, Bledar Dervishaj, ku shkruan 'Qershori i dytë'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094461441040039
array(1) { ["section"]=> string(93) "opinioni-final-keshilltaret-e-metes-ne-feste-veshin-bluzen-e-vecante-dedikuar-venecias-210991" }