Opinionisti i papërmbajtshëm, ironia e tij e fortë me Rita Orën dhe Lorik Canën për shenjtërimin e Nënë Terezës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 04-09-2016 Opinionisti i papërmbajtshëm, ironia e tij e fortë me Rita Orën dhe Lorik Canën për shenjtërimin e Nënë Terezës

Opinionisti i njohur Olti Curri i papërmbajtshëm sot.

Olti ka publikuar një foto të Rita Orës e Lorik Canës, të cilët hapën në Shën Pjetër koncertin e shenjtërimit të Nënë Terezës, nudo. " Nënë Tereza kur mësoi se kush do të hapte sonte në Shën Pjeter koncertin për shenjterimin e saj ? I përjetshëm kujtimi shenjtores shqiptare .."- shkruan me nota të forta ironie Olti.

 

olti_curri.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091750621795654
array(1) { ["section"]=> string(116) "opinionisti-i-papermbajtshem-ironia-e-tij-e-forte-me-rita-oren-dhe-lorik-canen-per-shenjterimin-e-nene-terezes-51813" }