Opozita e bashkuar kërkon nesër mbledhje të Këshillit Politik

Publikuar tek: politike, më 18:53 21-09-2020 Opozita e bashkuar kërkon nesër mbledhje të Këshillit Politik Vasili - Bylykbashi

Opozita e Bashkuar, me përfaqësues nga PD z.Oerd Bylykbashi dhe nga LSI me Petrit Vasilin, ka kërkuar që mbledhja e radhës e Këshillit Politik të zhvillohet nesër në orën 12:00.

Ata i kanë dërguar një letër kolegëve të tyre, teksa pritet dhe konfirmimi i takimit nga përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri.

Letra e opozitës

Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen nesër të Këshillit Politik

Te nderuar kolege,

Ne vijim te mbledhjes se dites se premte, dt. 18.09.2020, kerkojme mbledhjen e Keshillit Politik per neser, e marte dt. 22.09.2020, per ne ora 12.00.

Me respekt, Oerd Bylykbashi Petrit Vasili

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010366916656494
array(1) { ["section"]=> string(68) "opozita-e-bashkuar-kerkon-neser-mbledhje-te-keshillit-politik-221160" }