Opozita e bashkuar vendos djegien e mandateve, reagon zv.kryeministri

Publikuar tek: politike, më 20:02 18-02-2019 Opozita e bashkuar vendos djegien e mandateve, reagon zv.kryeministri

Zëvendës Kryeministri Erion Braçe ka reaguar, pasi vendimit të kreut të PD-së Lulzim Bashës për djegie mandatesh i janë bashkuar aleatët dhe LSI.

Me anë të një postimi në Twitter, Braçe shprehet se opozitarët janë të lirë të vazhdojnë.

'I dogjem ne! E bete? Po! Cfare kerkoni tani, zgjedhje? Jo! S’duam zgjedhje! Po atehere cfare doni? Te ikesh ti, te ikni ju! Po si keshtu? Me ke do shkoni ne zgjedhje pastaj? Vetem do ikim! Aaaa domethene doni pushtetin ne tavoline? Jo jo! Thjeshte ikni ju!', shkruan Braçe.

fhgj.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026305913925171
array(1) { ["section"]=> string(75) "opozita-e-bashkuar-vendos-djegien-e-mandateve-reagon-zv-kryeministri-153299" }