Opozita i proteston poshtë zyrës, por shikoni çfarë bën Rama në këto momente (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 08-06-2019 Opozita i proteston poshtë zyrës, por shikoni çfarë bën Rama në këto momente (VIDEO)

Sapo ka filluar protesta e opozitës poshtë zyrës së kryeministrit Edi Rama, por duket se ky i fundit po i sfidon nga Berati.

Vetëm pak minuta më parë, Rama ka filluar transmetimin live në Facebook të takimit që po mban me banorët e Beratit, në sajë të fushatës eklektorale të zgjedhjeve të 30 qershorit.

Ndonëse opozita kërkon largimin e tij dhe shtyrjen e zgjedhjeve, kryeministri sapo 'i vuri vulën', duke i  bërë të qartë kreut të PD-së Lulzim Bashës se nuk do të heqë dorë dhe se zgjedhjet do të zhvillohen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025938034057617
array(1) { ["section"]=> string(88) "opozita-i-proteston-poshte-zyres-por-shikoni-cfare-ben-rama-ne-keto-momente-video-167435" }