Opozita i proteston sot poshtë zyrës, por mësoni ku do të jetë Rama

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 02-06-2019 Opozita i proteston sot poshtë zyrës, por mësoni ku do të jetë Rama

Ndërkohë që opozita ka organizuar një tjetër protestë kombëtare pasditen e sotme, kryeministri Edi Rama nuk ndodhet në Tiranë.

Rama bën të ditur se do të jetë në Lezhë, në një takim me banorët e këtij qyteti për fushatën elektorale të 30 qershorit dhe do të shoqërohet nga kandidati i PS për këtë bashki Pjerin Ndreu.

'Sot 18.00 fushata e 30 qershorit vijon me Lezhën, të cilës bashkë me Pjerinin do t’i japim një hov të ri me rrugën e re turistike Shëngjin/Velipojë e hapjen e një kapitulli të ri zhvillimi turistik e rural për ta vënë atë dhuratë të natyrës në funksion të ekonomisë e punësimit', shkruan kryeministri

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJIKE/ I zë dheu poshtë, vdesin 2 vëllezërit shqiptarë, babai nxjerr trupat (EMRAT)
Zbardhet në kohë rekord vjedhja e banesës në Peqin, në kërkim autori 24 vjeçar »
Article Logic
Execution time: 0.010719060897827
array(1) { ["section"]=> string(73) "opozita-i-proteston-sot-poshte-zyres-por-mesoni-ku-do-te-jete-rama-166625" }