“Opozita? Më tregoni ku e ka varrin t’i çoj një Lule! Fale Mona!”, gazetari ironizon keq takimin e bujshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:23 18-10-2017 “Opozita? Më tregoni ku e ka varrin t’i çoj një Lule! Fale Mona!”, gazetari ironizon keq takimin e bujshëm

Pas takimit të përbashkët të krerëve të parive opozitare, liderat e partive të mëdha, Lulzim Basha e Monika Kryemadhi kanë deklaruar për mediat se tashmë janë bashkuar për t’i bërë ballë “krimit në pushtet”.

Sakaq, gazetari Bledian Koka nuk rresht së kritikuari opozitën.

“Opozita? Më tregoni ku e ka varrin t’i çoj  një Lule”, shkruan me nota sarkastike gazetari.

KOMENTI I PLOTË:

Opozita? Me tregoni ku e ka varrin ti coj nje LULe

U mblodhen kokat e opozites ne udhehqjen lexhendare te Lulit dhe ne kohen kur uji i politikes eshte qelbur, i bene nje vrime. Duke e njohur Moniken qe per shpirt sot kishte marre kallashin e do i kishte shkuar Rames ne Surrel, thjesht mund ta imagjinoj zhgenjimin e saj kur ka lexuar letren e bakallit te Bashes me gjasme-propozimet per te bere nje asgje ndaj skandalit ne fjale. 
p.s...Fale Mona Lulin se ashtu i ka ca pune 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017277002334595
array(1) { ["section"]=> string(106) "opozita-me-tregoni-ku-e-ka-varrin-t-i-coj-nje-lule-fale-mona-gazetari-ironizon-keq-takimin-e-bujshem-96323" }