Opozita protestoi, Petrit Vasili ka një falenderim të veçantë për protestuesit të ardhur nga këto qytete...

Publikuar tek: politike, më 17:52 27-01-2018 Opozita protestoi, Petrit Vasili ka një falenderim të veçantë për protestuesit të ardhur nga këto qytete...

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, ka reaguar menjëherë pas protestës së opozitës ditën e sotme, përpara Kryeministrisë. 

Vasili i ka falenderuar të gjithë pjesëmarrësit veçanërisht nga Divjaka, Lushnja, Fieri, Patosi, Rroskoveci dhe Mallakastra.

Sipas tij sot opozita është shumë e fortë dhe se askush nuk mund t’i dhunojë shqiptarët pas protestës së sotme.

Postimi i plotë:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012562990188599
array(1) { ["section"]=> string(110) "opozita-protestoi-petrit-vasili-ka-nje-falenderim-te-vecante-per-protestuesit-te-ardhur-nga-keto-qytete-108164" }