Opozita proteston kundër varfërisë dhe oligarkëve, Mediu dhe Bogdani kapen mat në Busines Class

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 09-06-2019 Opozita proteston kundër varfërisë dhe oligarkëve, Mediu dhe Bogdani kapen mat në Busines Class

Teksa në Tiranë vlon protesta kundër oligarkëve dhe varfërisë, siç i quan opozita, dy nga përfaqësuesit e lartë të së djathtës, Fatmir Mediu dhe Gerti Bogdani duket se e kanë tradhtuar kauzën e protestës.

Ata janë parë sot që të udhëtojnë me avion jashtë Shqipërisë, por të diferencuar nga pjesa tjetër e qytetarëve të zakonshëm.

Siç shihet edhe nga fotot ata kanë zënë vend në zonën “Busines class” të avionit, ku dhe çmimet janë shumë më të shtrenjta se sa në pjesën ekonomike dhe të papërballueshme për shumicën e shqiptarëve. Por nga kjo duket qartë se ata protestojnë për qytetarët, pasi vet nuk kanë asnjë problem ekonomik.

62203864_347534649283310_427171159428038656_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071589946746826
array(1) { ["section"]=> string(101) "opozita-proteston-kunder-varferise-dhe-oligarkeve-mediu-dhe-bogdani-kapen-mat-ne-busines-class-167542" }