Opozita proteston por Rama s’e prish terezinë: Shqipëria vend për të mos u humbur

Publikuar tek: politike, më 09:31 27-01-2018 Opozita proteston por Rama s’e prish terezinë: Shqipëria vend për të mos u humbur

Ndonëse sot opozita është ngritur për të protestuar, kryeministri Rama e ka nisur ditën mjaft qetë.

Teksa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook, Rama ka publikuar një artikull të gazetës irlandeze që e rendit Shqipërinë ndër destinacionet për të mos u humbur të turizmit. Në fakt një postim i tillë i kryeministrit është për të ironizuar kauzat e ngritura nga opozita në protestën e sotshme.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të medias irlandeze që e rendit Shqipërinë ndër destinacionet kryesore për të mos u humbur gjatë vitit 2018, ju uroj një fundjavë të mbarë”, ka shkruar kryeministri.

rama.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098249912261963
array(1) { ["section"]=> string(87) "opozita-proteston-por-rama-s-e-prish-terezine-shqiperia-vend-per-te-mos-u-humbur-108092" }