'Opozitë të kam……', nuk përmbahet deputeti i PS: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten

Publikuar tek: aktualitet, më 14:18 15-04-2019 'Opozitë të kam……', nuk përmbahet deputeti i PS: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten

'Opozite të kam…….s’të kuptova asnjëherë do thonte Konica', kështu i drejtohet opozitës deputeti i PS, Pjerin Ndreu.

Në një postim të tijin Ndreu shkruan: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten për gazin lotsjellës që e blenë vetë! Në fund fajin e ka ministri Lleshaj që nuk lejon ca huliganë me maska me hy në parlament! Opozitë te kam…….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica ë

Kujtojmë që Partia Demokratike ka paditur sot ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe policinë për gazin lotsjellës dhe dhunën e përdorur kundër protestuesve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087509155273438
array(1) { ["section"]=> string(111) "opozite-te-kam-nuk-permbahet-deputeti-i-ps-keta-qe-iu-dhane-plumba-protestuesve-te-21-janarit-qurraviten-160514" }