Optimizmi te Opozita, ish-deputeti i LSI: Protesta e sotme, kronika e një ngjarje të paralajmëruar

Publikuar tek: politike, më 21:33 27-01-2018 Optimizmi te Opozita, ish-deputeti i LSI: Protesta e sotme, kronika e një ngjarje të paralajmëruar

Duket se demostrata e Opozitës ditën e sotme para kryeministrisë, ka rritur dozat e optimizmit tek funksionarët e partive opozitare.

Një nga ata që ka marrë shumë energji pozitive nga kjo protestë është ish-deputeti i LSI, Flamur Çelaj.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Çelaj e cilëson protestën e sotme si më të madhe në 27 vite dhe si një kronikë e një ngjarje të paralajmëruar.

“Menjëherë pas zgjedhjeve një seri skandalesh ndriçuan realitetin Shqiptar i cili dukej se deri përpara atij momenti kishte si makiazhi tam tamet e fushatës që fshihnin vragat e pështira që lë pas”,- shkruan ndër të tjera Çelaj.

Më poshtë reagimi i plotë i Flamur Çelaj: 

Screenshot_20.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011396884918213
array(1) { ["section"]=> string(102) "optimizmi-te-opozita-ish-deputeti-i-lsi-protesta-e-sotme-kronika-e-nje-ngjarje-te-paralajmeruar-108186" }