Ora News tani falas kudo në Shqipëri dhe në të gjithë botën, hapat që duhet të ndiqni

Publikuar tek: aktualitet, më 17:04 04-02-2017 Ora News tani falas kudo në Shqipëri dhe në të gjithë botën, hapat që duhet të ndiqni

Prej ditës sotme Ora News ekrani i parë për lajmin e fundit do të hyjë në të gjitha shtëpitë tuaja pa nevojën e ndonje platforme apo aparati të veçantë.

Mjafton të keni një televizor në shtëpi dhe Ora News  HD do të kthehet në ekranin që do t’ju shoqërojë në mënyrë të pandashme me lajmin e fundit, emisionet e përnatshme me analiza, investigime, intervista ekskluzive që nuk i gjeni në ekrane të tjera.

Është shumë e thjeshtë mënyra për t’u bërë ndjekës fanatik të ekranit Ora News me investimet teknologjike dhe burime njerëzore që synojnë profesionalizëm, paanshmëri dhe standarde televizive.

Ky informacion ju ndihmon të merrni falas përmes një kërkimi të thjeshtë sinjalin e Ora News në televizorin tuaj.

Televizioni Ora News i vetmi televizion informativ në Shqipëri që vjen tek ju pa pagesë në gjithë territorin e vendit përmes paltformës dixhitale vetëm një kërkim automatik në televizorin tuaj smart. Ndiqni hapat e mëposhtëm:

1-Shtypni në telekomandën tuaj butonin Menu.

Screenshot_5-2.jpg

Screenshot_1-32.jpg

2-Bëni një kërkim automatik të kanaleve.

Screenshot_2-15.jpg

Screenshot_3-9.jpg

Screenshot_4-4.jpg

Screenshot_6-4.jpg

3-Pas kërkimit automatik do ju shfaqet Televizioni Ora News në kanalet e listuara falas.

Screenshot_7-2.jpg

Por jo vetëm kaq, Ora News do shfaqet falas në të gjithë botën në platformën satelitore: Eutelsat W2, Frequence 11427 MHF, Polarizimi Vertical, Simbol Rate 27500.

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eksplozivi i futet në bagazhin e makinës, shoferi në Laç i shpëton mrekullisht atentatit, defekti nuk lejoi shpërthimin
Ambasadori i Rusisë mesazh ngushëllimi për Dritëro Agollin: Njё humbje e pazёvendёsueshme pёr tё gjithё ne »
Article Logic
Execution time: 0.011933088302612
array(1) { ["section"]=> string(90) "ora-news-tani-falas-kudo-ne-shqiperi-dhe-ne-te-gjithe-boten-hapat-qe-duhet-te-ndiqni-67733" }