Ori Nebiaj dhe Isli Islami braktisin Top Channel? Zbulohet arsyeja pse nuk u transmetua sot 'Wake up'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:58 20-09-2019 Ori Nebiaj dhe Isli Islami braktisin Top Channel? Zbulohet arsyeja pse nuk u transmetua sot 'Wake up'

Emisioni i mëngjesit “Wake up” në Top Channel nuk u transmetua si zakonisht ditën e sotme.

Një gjë e tillë habiti teleshikuesit dhe radiodëgjuesit, ndërkohë që u mendua se dyshja e moderatorëve Ori Nebiaj dhe Isli Islami mund të jenë larguar.

Mirëpo, sipas “revistawho.com”, bëhet me dije se në fakt nuk ka ndodhur asgjë e paparashikueshme për fatin e dy moderatorëve të “Top Channel”, por thjesht nje defekt teknik, e ka bërë të pamundur transmetimin live.

Ori dhe Isli vazhdojnë të jenë pjesë e Top Channel me emisionin e tyre të mëngjesit dhe do rikthehet nesër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026808977127075
array(1) { ["section"]=> string(105) "ori-nebiaj-dhe-isli-islami-braktisin-top-channel-zbulohet-arsyeja-pse-nuk-u-transmetua-sot-wake-up-179127" }