Oriela Nebijaj humbi garën për FRPD-në, por e pabesueshme se si e pret…(VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 14:20 07-12-2015

Befason Oriela Nebijaj dhe e pret humbjen në një mënyrë të paimagjinueshme, mënyrë treguar përmes kësaj video të saj dhe të të rinjve që e mbështesnin.

Nebijaj shpërthen në vallen me motive të Tropojës, së bashku me një të ri të forumit.

“Dega5 feston me Orielen duke kërcyer nën ritmin e këngës se Sali Berishes dhe Azem e Hajdarit !’’, shkruan një i ri i FRPD-së.

Kreu i FRPD-së u zgjodh Belind Këlliçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095460414886475
array(1) { ["section"]=> string(81) "oriela-nebijaj-humbi-garen-per-frpd-ne-por-e-pabesueshme-se-si-e-pret-video-27150" }