Orinda Huta bëhet nostalgjike, publikon VIDEON nga Pallati i Pionierëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 15-04-2019 Orinda Huta bëhet nostalgjike, publikon VIDEON nga Pallati i Pionierëve

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që ditën e sotme ka publikuar një video nga fëmijëria.

Orinda është bërë nostalgjike për kohën kur ka nisur karrierën e saj si këngëtare dhe ka publikuar një nga performancat në Pallatin e Pionierëve.

Video është xhiruar 21 vite më parë dhe siç dallohet Huta është shumë më ndryshe se sot. mirëpo vihet re se ajo ka ruajtur ëmbëlsinë e asaj kohe.

'Kemi nje problem me tekstin s'dime c'themi, po kanguri shkrete si ndjehet, gorilla, pataaaaa etj, etj', shkruan bukuroshja përkrah videos.

Kujtojmë që Orinda tashmë është shkëputur nga muzika dhe është pjesë me kohë të plotë në moderim. Emisioni më i fundit i saj është jo vetëm modë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067667961120605
array(1) { ["section"]=> string(77) "orinda-huta-behet-nostalgjike-publikon-videon-nga-pallati-i-pioniereve-160522" }