Orinda Huta çudit kalimtarët në Tiranë, hipën në majë të skelave (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 21-02-2019 Orinda Huta çudit kalimtarët në Tiranë, hipën në majë të skelave (FOTOT)

Moderatorja Orinda Huta këtë sezon është pjesë e Tv Klan, ku drejton programin "Jo vetëm modë". Për këtë arsye asaj i duhet shpesh të vizitojë vende të ndryshme.

Mirëpo, së fundmi i ka habitur të gjithë. Ajo shfaqet në një ndërtesë në një lagje të Tiranës, e veshur me jelek portokalli, në majë të një skele.

Fasada e pallatit po pikturohet, dhe duket se moderatorja ka vajtur për ta parë nga afër. "E thonë pastaj që zbritja është më kollaj në skelë, është e sikletshme", shkruan ajo, teksa shfaqet duke zbritur me shumë vështirësi.   

-640-0-5c6e9dccbb195.jpg

-640-0-5c6e9dc81d3e5.jpg

-640-0-5c6e9dca1a801.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059746980667114
array(1) { ["section"]=> string(76) "orinda-huta-cudit-kalimtaret-ne-tirane-hipen-ne-maje-te-skelave-fotot-153679" }