Orinda Huta dhe Turjan Hyska 10 vite bashkë, këngëtarja s’përmbahet, e shpreh publikisht por shihni reagimet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:23 09-03-2017 Orinda Huta dhe Turjan Hyska 10 vite  bashkë, këngëtarja s’përmbahet, e shpreh publikisht por shihni reagimet (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska sot bëjnë një dekadë bashkë.

Orinda nuk ka nguruar të ndaj me të gjithë këtë detaj duke i shprehur dashurinë e pafund që ndjen për të. “10 vite, Të dua” –shkruan Orinda, ndërsa Turi ia ka kthyer me shaka, “Prandaj paskan plasur followers nga unë... Na duaj më shpesh moj Orinda”.

Ndërsa këngëtarja Venera Lumani, teksa i ka komplimentuar, ka shkruar, “Turjan Hyska hahaha si Lindi mu duke hahaha”, duke treguar ngjashmëritë e të dashurit të saj këngëtar me Turin.

Çifti duket i mrekullueshëm në foto dhe shumë të dashuruar. Turi dhe Orinda do të martohen me 27 korrik të këtij viti.

turi.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093569755554199
array(1) { ["section"]=> string(117) "orinda-huta-dhe-turjan-hyska-10-vite-bashke-kengetarja-s-permbahet-e-shpreh-publikisht-por-shihni-reagimet-foto-71344" }