Orinda publikon FOTON intime nga shtrati, por nuk është vetëm me Turin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 21-09-2019 Orinda publikon FOTON intime nga shtrati, por nuk është vetëm me Turin

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Ata së fundmi janë komentuar për anëtarin e ri që i është shtuar familjes së tyre, qenushja Rubi.

Çifti e ekspozojnë herë pas here Rubin në rrjetet sociale, sa që pak më parë ka qenë Orinda ajo që ka publikuar një foto nga shtrati ku mes tyre është edhe qenusha.

‘Prandaj më pëlqen dimri’, shkruan moderatorja.

Kujtojmë që çifti ndonëse po bëjnë shumë vite që janë bashkë, është ndër të paktat raste që postojnë foto intime.

Screenshot_3.jpg

fa9b039355881eb2f47fc76d452a830b_L.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034234046936035
array(1) { ["section"]=> string(76) "orinda-publikon-foton-intime-nga-shtrati-por-nuk-eshte-vetem-me-turin-179251" }