Oriola Marashi me pushime në Dubai, zbulohet kush po e shoqëron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:34 06-11-2019 Oriola Marashi me pushime në Dubai, zbulohet kush po e shoqëron

Modelja e njohur Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptare.

Ajo herë pas here vendoset në qendër të mediave për shkak të fotove provokuese që publikon.

Së fundmi, Oriola ka pozuar në një prej restoranteve më luksoze në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëvë me veshjen që i tregon format perfekte.

Oriolaa shoqërohej nga mikesha e saj Erida Lama me të cilën ka bërë edhe një shëtitjeje me makinë në shkretëtirë.

Dy vajzat shfaqen të veshura me shall karakteristik të arabëve dhe duken tepër të kënaqura nga pushimet.

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073020458221436
array(1) { ["section"]=> string(69) "oriola-marashi-me-pushime-ne-dubai-zbulohet-kush-po-e-shoqeron-184915" }