Oriola Marashi publikon FOTO provokuese nga pishina, tregon gjoksin para kamerave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:04 24-01-2021 Oriola Marashi publikon FOTO provokuese nga pishina, tregon gjoksin para kamerave

Modelja e njohur Oriola Marashi ka publikuar disa foto provokuese.

Ajo ka filmuar veten teksa po lahej në pishinë me disa bikini të zeza.

Kujtojmë se Oriola ndodhete bashkë me disa modele të tjera për një sfilatë të brendit të njohur "Guess".

Modelja punon shpesh me marka të njohura duke u bërë imazhi i fustaneve madhështore.

Gjatë kohës që po punojnë, ato kanë marrë pak kohë për t'u relaksuar në pishina dhe Oriola nuk ka nguruar që të ndajë edhe disa foto me ndjekësit e saj.

oriola_1.jpg

oriola_2.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë
»
Article Logic
Execution time: 0.011210203170776
array(1) { ["section"]=> string(87) "oriola-marashi-publikon-foto-provokuese-nga-pishina-tregon-gjoksin-para-kamerave-236210" }