Oriola Marashi sfidon Lori Hoxhën, shihni ç’bën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 22-01-2018 Oriola Marashi sfidon Lori Hoxhën, shihni ç’bën (FOTO)

Modelja Oriola Marashi kohët e fundit po merr shumë vëmendje mediatike. 

Përveç faktit që tashmë është bërë pjesë e OTR dhe mikja e ngushtë e Noizy-t, Oriola po komentohet shumë edhe për fotot e shumta provokuese që publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Por në fotot e saj të fundit Oriola është veshur si Lori Hoxha.

Një nga trashëgimtaret e “Top Channel” njihet për stilin e saj, që mesa duket i ka pëlqyer edhe Oriolës.

Që do t’i shihnim të veshura njësoj këtë nuk e menduam. Gjithsesi mbetet të vendosni ju se kush duket më bukur me të njejtin fustan.

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë po ndodh me Hollywood? Shpërthen aktorja: Që kur isha 13 vjeç, fantazonin të më përdhunonin
Armina Mevlani udhëtim pune në Paris, ja kush e shoqëron (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011443853378296
array(1) { ["section"]=> string(58) "oriola-marashi-sfidon-lori-hoxhen-shihni-c-ben-foto-107532" }