Oriola Marashi tregon bisedat me të dashurin, çfarë i kërkon ai modeles (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 15-03-2019 Oriola Marashi tregon bisedat me të dashurin, çfarë i kërkon ai modeles (FOTO)

Oriola Marashi është një nga vajzat më sexy dhe më të komëntuara të shoëbizzit shqiptar.

Ajo përflitet për format trupore dhe foto që lënë ‘pa frymë’ fansat e saj.

Në postimet e fundit ajo ka ‘lejuar' fansat të futen në 'bisedën  private’me të dashurin. Ajo ka ndarë disa foto të një vogëlusheje që bën foto dhe ka pohuar se kështu bën dhe ajo kur partneri i kërkon të shikojë se si është veshur.

"Kur i dashuri të kërkon foto", E ndërsa në foton tjetër ajo shkruan: "Kur i dashuri të pyet çfarë ke veshur".

5c8b9bb814978oriola_marashi.jpg

5c8b9bc4d5853oriola_marashi1.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0242919921875
array(1) { ["section"]=> string(82) "oriola-marashi-tregon-bisedat-me-te-dashurin-cfare-i-kerkon-ai-modeles-foto-156533" }