Oriola me fustan të bardhë nusërie, Eros Grezda nuk përmbahet, ja çfarë bën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:34 25-08-2020 Oriola me fustan të bardhë nusërie, Eros Grezda nuk përmbahet, ja çfarë bën Oriola Marashi

Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet që nuk e fshehin dashurinë për njëri tjetrin, dhe kjo shihet nga fotot e shumta që ata publikojnë bashkë.

Ata i kaluan pushimet së bashku dhe më pas Oriola udhëtoi për në Cappadocia në Turqi ku mesa duket po punon për një set të ri fotografik.

Ajo ka postuar një fotografi e veshur me fustan të bardhë, ndërsa Erosi e ka ripostuar këtë foto duke e shoqëruar me këngën “Un amor” (Një dashuri), të Gipsy King.

Futbollisti e ka shprehur edhe më herët dashurinë për modelen me komente të ndryshme në fotot e saj.

Screenshot_1-90.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana dhe Marina në Prishtinë, zbulohet arsyeja e vizitës së tyre në Kosovë
»
Article Logic
Execution time: 0.0085618495941162
array(1) { ["section"]=> string(80) "oriola-me-fustan-te-bardhe-nuserie-eros-grezda-nuk-permbahet-ja-cfare-ben-218243" }