Ornela ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Majlinda Bregut, i poston FOTO duke…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:32 11-06-2018 Ornela ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Majlinda Bregut, i poston FOTO duke… Majlinda dhe Ornela Bregu

Ornela Bregu është ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar.

Së fundmi ajo është zhvendosur paksa nga bota e televizionit pasi jeton në Spanjë. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa ditën e sotme ka treguar për gjithë ndjekësit e saj se feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, nuk ka munguar as urimi nga motra e saj Majlinda Bregu. Kjo e fundit ka publikuar një foto ku shihen të dyja së bashku në palestër dhe krah saj shkruan: “Se pse mu duk foto më e bukur për ditëlindje”.

Me siguri fotoja shërben dhe si një lloj motivimi, për të vazhduar më tej punën për të qenë në super formë.

Screenshot_26.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ajola Xoxa i habit të gjithë, 6 muajshe shtatzënë, punon 12 orë në diell
»
Article Logic
Execution time: 0.010151863098145
array(1) { ["section"]=> string(84) "ornela-ka-ditelindjen-ja-urimi-i-vecante-i-majlinda-bregut-i-poston-foto-duke-124022" }