Orteku 'gropos' skiatoren, dalin pamjet dramatike nga momenti i shpëtimit (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:50 19-02-2020 Orteku 'gropos' skiatoren, dalin pamjet dramatike nga momenti i shpëtimit (Video) Momenti i shpëtimit të skiatores

Pamje dramatike janë filmuar në momentin kur një skiatore britanike u shpëtua pasi u 'fundos' nga një ortek dëbore në Verbier të Zvicrës.

Victor Liebenguth, një skiator profesionist, i cili jeton në atë fshat, tha se gruaja po bënte ski jashtë piste më 30 janar, kur u godit nga orteku. 

Duke postuar pamjet në 'Instagram' si një paralajmërim për të tjerët, ai shkroi: 30 janari ishte një ditë shumë e vështirë. Dëbora pothuajse arriti një metër, dhe risku për ortek ishte shumë i lartë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Britania mbyll dyert për emigrantët e pakualifikuar
Pamje të rënda! Modelja e 'PlayBoy' sulmohet nga dy Pitbullët e saj (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.014172077178955
array(1) { ["section"]=> string(83) "orteku-gropos-skiatoren-dalin-pamjet-dramatike-nga-momenti-i-shpetimit-video-195776" }