Oscar/ Të veshurit mirë dhe keq. Ja kush janë!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:28 23-02-2015 Oscar/ Të veshurit mirë dhe keq. Ja kush janë!

Për ta punon një grup i madh stilistësh, grimierësh e kuratorësh që mundohen t’i prezantojnë yjet e Hollëood-it sa më mirë në tapetin e kuq. Mbrëmja për ndarjen e çmimeve “Oscar” pati vëmendjen maksimale të kritikëve dhe shikueshmërinë e publikut nga të katërta anët e botës. Por a ia kanë dalë këto “grupe-ushtri’ të veshin mirë personazhet e tyre?! Ja kush janë të veshurit më mirë e më keq në tapetin e kuq.

Keq: Kerry Washington

Keq: Laura Dern

 

Mirë: David Oyelowo

 

Keq: Lady Gaga

Mirë: Dakota Johnson

 

Mirë: Gina Rodriguez

 

Keq: Patricia Arquette

Keq: America Ferrera

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021122932434082
array(1) { ["section"]=> string(48) "oscar-te-veshurit-mire-dhe-keq-ja-kush-jane-4213" }