Oscar/ Të zhveshurat më shumë në “after party” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:59 23-02-2015 Oscar/ Të zhveshurat më shumë në “after party”  (Foto)

Këtij Oscari nuk kishte se si t’i mungonin hiret e nxjerra në pah të yjeve të Hollywood-it. Zhveshja është një element që tërheq gjithnjë vëmendje dhe këtë herë yjet kanë zgjedhur një “zhveshje të përbashkët”. Fustanet e tyre duken thuajse i njëjti stil, aq sa dhe “asetet” na duken njësoj. Megjithatë le t’i hedhim një sy fotove se gjithmonë ka diçka që bën diferencën.

Irina Shayk

Heidy Klum

 

Gigi Gadid

Jennifer Lopez

Miranda Kerr

Rita Ora

Edhe këngëtarja shqiptare u zhvesh në partyn e Oskar por përveçse thanë që rrezikoi shumë, akush nga media dhe kritikët nuk e përfoli për keq Orën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034528970718384
array(1) { ["section"]=> string(53) "oscar-te-zhveshurat-me-shume-ne-after-party-foto-4218" }