OSHEE i përgjigjet akuzave të PD-së; Jemi vënë në lëvizje që prej 24 janarit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:03 15-02-2015 OSHEE i përgjigjet akuzave të PD-së; Jemi vënë në lëvizje që prej 24 janarit

Pas akuzave të  Partisë Demokratike për faturat e vendosura në mënyrë abuzive në Kurbin, ka reaguar menjëherë OSHEE , sipas të cilës për këtë problem grupet e punës janë vënë në lëvizje që prej datës 24 janar.

Sipas OSHEE grupi i posaçëm i verifikimit në terren ka konstatuar se 592 familje janë nënfaturuar dhe 140 familje janë mbifaturuar në një total prej 214 mwv.

Kujtojmë që më 6 shkurt u shkarkua  edhe drejtori i OSHEE në Kurbin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata: Aida Shtino do i paguajë 841 mijë lekë Klan-it
Nishani takon homologen kroate: Të ndërtojmë korridorin Adriatiko-Jonian »
Article Logic
Execution time: 0.011790990829468
array(1) { ["section"]=> string(80) "oshee-i-pergjigjet-akuzave-te-pd-se-jemi-vene-ne-levizje-qe-prej-24-janarit-3415" }