OSHEE jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët e Tiranës: Këto zona do jenë sot pa energji elektrike

Publikuar tek: ekonomi, më 10:45 11-04-2017 OSHEE jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët e Tiranës: Këto zona do jenë sot pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, ka njoftuar qytetarët e Tiranës se për shkak të punimeve në kuadër të investimeve që po kryhen në kryeqytet, gjatë ditës së sotme do të ketë kufizime energjie në disa zona.

Pa energji do të jetë zona midis rrugës “Kolombo” dhe rrugës “Hamdi Sina”, pjesërisht tek Liqeni i Thatë, përgjatë orëve 09:00-13:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092639923095703
array(1) { ["section"]=> string(103) "oshee-jep-lajmin-e-rendesishem-per-qytetaret-e-tiranes-keto-zona-do-jene-sot-pa-energji-elektrike-74789" }