OSHEE kontrolle në Durrës, denoncohen në polici 4 abonentë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:04 17-11-2017 OSHEE kontrolle në Durrës, denoncohen në polici 4 abonentë

Në qytetin e Durrësit po zhvillohet aktualisht një aksion mbi abonentët debitorë, duke patur në fokus kontrollin dhe verifikimin e abuzuesve me ligjin.

OSHE bën me dije se pesë grupe Task Forcë janë duke ushtruar kontrolle së bashku me Policinë e Shtetit, brenda në këtë qytet.

Nga të dhënat e deritanishme janë shoqëruar në polici:

Kristaq S. Lagja 17, Durrës

Indrit D. Lagja 5, Durrës

Luan B. dhe Atlije D.  Lagja 11, Durrës

OSHE bën me dije se ndaj këtyre shtetasve, u plotësuan procedurat në bashkëpunim me policinë dhe oficerin e policisë gjyqsore dhe u bë denoncimi përkatës.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se kontrollet do të vijojnë në të gjithë qytetin e Durrësit edhe në ditë në vijim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19973611831665
array(1) { ["section"]=> string(63) "oshee-kontrolle-ne-durres-denoncohen-ne-polici-4-abonente-99961" }