OSHEE lajmëron: Këto 5 zona në Tiranë do jenë pa drita sot

Publikuar tek: ekonomi, më 08:32 02-08-2017 OSHEE lajmëron: Këto 5 zona në Tiranë do jenë pa drita sot

OSHEE ka njoftuar se sot pesë fshatra të Tiranës do të jenë pa drita për shkak të punimeve që do të kryhen në fiderin 141 n.stacioni Valias.

Sipas grafikut të punimeve të planifikuara të njësisë 3 të Drejtorisë rajonale të Tiranës, punimet do të kryhen gjatë intervalit kohor 9:30-13.30 dhe pa
Pa energji do të jenë: Laknasi, Kulla e Vorbsit, Domja , Bërxulli dhe Kodër Bërxulli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065888166427612
array(1) { ["section"]=> string(63) "oshee-lajmeron-keto-5-zona-ne-tirane-do-jene-pa-drita-sot-88043" }