OSHEE njofton: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji nesër

Publikuar tek: ekonomi, më 19:42 16-02-2017 OSHEE njofton: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji nesër

OSHEE ka njoftuar se për shkak të vijimit të investimit për ndërtimin e 30 kabinave të reja në Tiranë, gjatë ditës së nesërme do të ketë stakime energjie.

Këto janë oraret dhe zonat:

Kabina "Siri Kodra 4"
Ora 09.30 - 15.30. Zona pa energji, rruga Siri Kodra, pjesërisht.

Kabinat "Ndertim Vila" dhe "Bajram Curri"
Ora 09.30 - 14.30. Zona pa energji, rrugët "Haxhi Kika" dhe "Imer Ndregjoni", pjesërisht.

Kabina "Tekno Projekt" 
Ora 10.00 - 16.30. Zona pa energji, pranë Zogut të Zi pjesërisht.

Kabinat "Fusha Aviacionit" dhe "Dhora Leka e Re"
Ora 09.30 - 10.30 
Zona pa energji, pranë Fushës së Aviacionit, pjesërisht.
Faleminderit për mirëkuptimin

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009207010269165
array(1) { ["section"]=> string(64) "oshee-njofton-keto-zona-ne-tirane-do-jene-pa-energji-neser-68952" }