OSHEE njofton ndërprerje të energjisë elektrike, ja zona e populluar në Tiranë që do të mbetet sot pa drita

Publikuar tek: aktualitet, më 10:18 20-11-2017 OSHEE njofton ndërprerje të energjisë elektrike, ja zona e populluar në Tiranë që do të mbetet sot pa drita ilustruese

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elketrike ka njoftuar se ditën e sotme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për disa orë.

Ndërprerja do të kryehet nga vetë OSHEE për shkak të punimeve dhe zona që do të mbetet pa drita për 5 orë do të jetë zona e populluar e Freskut.

“Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë, sot nga ora 11:00-16:00, do të punohet në zonën e Freskut e për pasojë do të ketë stakim të energjisë në zonën e Freskut pjesërisht”, sqaron OSHË në një njoftim zyrtar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045589923858643
array(1) { ["section"]=> string(113) "oshee-njofton-nderprerje-te-energjise-elektrike-ja-zona-e-populluar-ne-tirane-qe-do-te-mbetet-sot-pa-drita-100190" }