OSHEE njofton: Nesër ndërprerje energjie në këto zona

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 13-02-2017 OSHEE njofton: Nesër ndërprerje energjie në këto zona

Ditën e nesërme në Tiranë do të ketë kufizime të furnizimit me energji elektrike për shkak të punimeve në kabinat elektrike. Ndërprerjet do të zgjasin nga ora 09:30 në 15:30 në zonat si më poshtë:

Njoftim për abonentët e Tiranës:

Në kuadër të investimeve në modernizimin e kabinave, sipas grafikut, nesër datë 14 shkurt, do punohet në 6 kabina, gjatë intervalit të kohës 09.30 - 15.30

Zonat që preken nga stakimi i energjisë për qëllim të këtyre punimeve, sipas kabinës, janë:

1. Kabina "Grigor Heba 3"

Pjesërisht rruga "Grigor Heba"

2. Kabinat "Materniteti i Vjetër" dhe "Petal".

Zona pa energji, "Bulevardi Zogu 1" pjesërish, pranë Maternitetit të Vjetër dhe rruga "Medar Shtylla" pjesërisht.

3. Kabina "Tekno Projekt".

Zona pa energji, pranë Zogut të Zi pjesërisht.

4. Kabina "Qemal Stafa 1" .

Zona pa energji, rruga "Qemal Stafa",

5. Kabina "Izraeli 4"

Zona pa energji, pranë Fushës së Aviacionit, pjesërisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lirimit nga gjykata, Shyti i “Hakmarrjes për drejtësi” letër Sali Berishës: Erdhi koha të paguash personalisht
Publikohet video e përplasjes së Dakos me aktivistët në komision: Do ma marrësh këtë… »
Article Logic
Execution time: 0.011848926544189
array(1) { ["section"]=> string(58) "oshee-njofton-neser-nderprerje-energjie-ne-keto-zona-68606" }