OSHEE njofton zgjidhjen e problemit të kabinës private: Jemi në gatishmëri, 1800 punonjës në terren

Publikuar tek: aktualitet, më 11:17 02-01-2017 OSHEE njofton zgjidhjen e problemit të kabinës private: Jemi në gatishmëri, 1800 punonjës në terren

OSHEE bën me dije se, vijon të ndjekë me përparësi furnizimin me energji elektrike të të gjithë konsumatorëve nëpërmjet rrjetit shpërndarës të energjisë elektrike të 11 Drejtorive Rajonale. Në gatishmëri 24 orë janë vendosur 1800 punonjës.

Të gjitha fidrat janë në punë dhe se Spitalet, Hidrovoret, Objektet e rëndësisë së veçante administrative, dhe të gjithë konsumatorët, janfurnizuar normalisht me energji elektrike.

Në Tiranë u zgjidh problemi i shkaktuar nga një kabinë private dhe kanë marë energji zonat Rr "Idriz Dollaku" dhe Materniteti i Ri.

Plani i masave organizative bëri të mundur reagimin e shpejtë të OSHEE për çdo avari të mundshme.

OSHE njofton se numrat dispecër për rajonin e Tiranës janë si me poshtë:

042 355 269 / 042 355 270 / 044 528 888 / 044 505 269 / 044 505 270

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, ja si do variojnë temperaturat
Punësim në Gjermani, ja si të përfitoni vizat »
Article Logic
Execution time: 0.011150121688843
array(1) { ["section"]=> string(103) "oshee-njofton-zgjidhjen-e-problemit-te-kabines-private-jemi-ne-gatishmeri-1800-punonjes-ne-terren-64406" }