OTR “bllokon” Tiranën, spektakël me makina (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:02 19-03-2016

Grupi OTR makinat e shtrenjta i kanë gjithmonë pjesë të pandashme të videoklipeve.

Markat nga më të ndryshmet të viteve të fundit shihen teksa ngasen nga Noizy dhe anëtarët e tjerë të grupit.

E paralelisht me pasionin për veturat luksoze, vjen edhe dëshira për shpejtësi të mëdha dhe akrobacione.

Këtë OTR e kanë ekspozuar mbrëmë në Tiranë ku kanë bIlokuar lëvzjen teksa pothuajse asgjë nuk shihet në rrugë nga tymi i krijuar prej gomave.

Ky moment nuk ka kaluar pa u postuar nga Enca në rrjetin social Snapchat e cila ka dëshmuar në këtë formë krenarinë e të qenurit pjesë e label-it në të cilin nisi karrierën, shkruan Prive.

Këtyre akrobacioneve me vetura, me siguri do t'ia kishte lakmi edhe kasti i filmit 'Fast and Furious'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014791965484619
array(1) { ["section"]=> string(51) "otr-bllokon-tiranen-spektakel-me-makina-video-35465" }