'Pa Dashuri', publikohet kënga e re e Elvana Gjatës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:08 18-03-2019 'Pa Dashuri', publikohet kënga e re e Elvana Gjatës (VIDEO)

Ashtu sikurse kishte paralajmëruar Elvana Gjata ka publikuar këngën e re.  

'Pa Dashuri' titullohet projekti më i ri i këngëtares.

Kënga është produkt i kompanisë “PINT”, teksa është kolonë zanore e filmit “2 Gisht Mjaltë”.

Për muzikën dhe tekstin janë kujdesur Arsim Bunjaku e Lyrical Son.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084891319274902
array(1) { ["section"]=> string(61) "pa-dashuri-publikohet-kenga-e-re-e-elvana-gjates-video-156846" }