'Pa gajle', Fifi dhe Young Zerka lançojnë projektin e ri veror (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 10-07-2020 'Pa gajle', Fifi dhe Young Zerka lançojnë projektin e ri veror (VIDEO) Young Zerka - Fifi

Sezoni veror ka kohë që ka filluar, dhe kanë qenë të shumtë këngëtarët që kanë nxjerrë hite, duke menduar për të gjithë ata që duan ta "djegin" klubeve të bregdetit.

Së fundmi, Fifi dhe Young Zerka kanë bashkëpunuar me njeri-tjetrin duke na sjellë diçka të veçantë. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, dyshja kanë publikuar sekuenca të shkurta nga dueti i tyre.

Mirëpo para pak orësh kënga është publikuar edhe në platformën Youtube.  Duke përshkruar një histori dashurie, Fifi dhe Zerka janë parë me plot stil në klipin veror.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095398426055908
array(1) { ["section"]=> string(72) "pa-gajle-fifi-dhe-young-zerka-lancojne-projektin-e-ri-veror-video-213485" }