Pa kaluar 3 muaj nga lindja, Aurela Gaçe stërvitet fuqishëm: Dua të qëndroj e fortë pranë fëmijëve (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:42 01-03-2017

Ende pa i mbushur 3 muaj nga lindja e vajzës së saj të dytë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe duket se e ka marrë seriozisht palestrën.

Herë pas here vetë këngëtarja publikon video teksa ushtrohet dhe tregon se këtë nuk e bën vetëm për shëndetin fizik dhe mendor, por për të qëndruar e fortë pranë fëmijëve dhe për t’iu treguar atyre se gjërat arrihen me punë.

Statusi i plotë i këngëtares:

“Cfare thesi b..perdredhur edhe ky ? 
Nuk bej stervitje per peshen.( Ajo pak rendesi ka per publikun qe me do.)
Bej stervitje per shendetin tim fizik e mendor. 
Bej stervitje qe te jem e forte te qendroj prane femijeve , bej stervitje qe te mos me merret fryma ne skene kur kendoj nga 3 ore . (Se vetem ashtu dua te jem ne skene)
Bej stervitje qe femijet e mij te kene modelin perpara syve se vetem me pune do ti arrijne gjerat.

Pa i mbushur 3 muaj ngaprerja cezariane”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025671005249023
array(1) { ["section"]=> string(108) "pa-kaluar-3-muaj-nga-lindja-aurela-gace-stervitet-fuqishem-dua-te-qendroj-e-forte-prane-femijeve-video-70351" }