Pa komplekse dhe e thjeshtë, presidentja e Kroacisë befason të rinjtë në koncert (FOTO)

Publikuar tek: rajon, më 19:05 20-10-2019 Pa komplekse dhe e thjeshtë, presidentja e Kroacisë befason të rinjtë në koncert (FOTO) Presidentja kroate në koncertin e grupit Prljavo Kazaliste

Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviç i ka habitur të gjithë mediat teksa është shfaqur në koncertin e grupit të rokut kroat, e cila u mbajt në Zagreb.

Ajo ndoqi performancën e muzikantëve në fjalë e veshur me një xhup lëkure të zezë dhe xhinse blu.

Prezenca e saj ka tërhequr dhe vëmendjen e fansave të tjerë, me të cilët ajo nuk ka ngurruar të dalë në foto.

Kitaroviç fitoi simpati të madhe dhe në Europë gjatë Kupës së Botës 2018 ku u shfaq me fanellën e Kroacisë dhe festone bashkë me lojtarët çdo rezultat historik.
KOLINDA.jpeg

KITAROVIC.jpeg

KOLI.jpeg

feste.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023009061813354
array(1) { ["section"]=> string(91) "pa-komplekse-dhe-e-thjeshte-presidentja-e-kroacise-befason-te-rinjte-ne-koncert-foto-182820" }