"Pa librin s'do isha ky që jam", këngëtari bën gafën që i hedh poshtë gjithçka

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:11 09-07-2017

Këngëtari i njohur beratas, Kozma Dushi, si ditë e diel që është, ka publikuar një foto nga plazhi, por jo me rroba banje por nën shoqërinë e librit.

Meritat që ai është sot ja delegon librit, për të cilin thotë se pa leximin e tij, nuk do të ishte ai që është.

Dhe pse Komi (siç e quajnë miqtë), lexon shumë, në shkrimin që ka shoqëruar foton ka bërë disa gabime.

Ndoshta mosha bën që vështirësi për të shkruar në ekranët e vegjël të jetë më e madhe ose nxitimi i tepërt për të ndarë me miqtë foton nga bregdeti i Sarandës kanë sjellë disa gabime shumë të dukshme.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009268045425415
array(1) { ["section"]=> string(81) "pa-librin-s-do-isha-ky-qe-jam-kengetari-ben-gafen-qe-i-hedh-poshte-gjithcka-85545" }