Pa në ëndërr babain e ndjerë, Eni Çobani prek me DEDIKIMIN

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 21-07-2019 Pa në ëndërr babain e ndjerë, Eni Çobani prek me DEDIKIMIN

Ndonëse e ka humbur të atin 4 vite më parë, avokatja e njohur Eni Çobani ka treguar gjithmonë se dashurinë që ka për të s'mund ta zëvendësojë askush.

Mëngjesin e sotëm ajo i ka treguar fansave se e merr shumë malli për të, madje e kishte parë edhe në ëndërr.

Eni thotë se në ëndërr e kishte përqafuar dhe kur u zgjua e kishte lënë duke qeshur.

'Gjëja më e bukur në botë është të shohësh prindërit e tu të buzëqeshin dhe të dish se ti je arsyeja e asaj buzëqeshjeje.Babi im me merr malli shume per ty dhe sot kete mengjes une zgjova me ty mbeshtjell ne enderr dhe tek hapa syte ti me kishe lene duke qeshur', shkruan juristja.

w5tydjhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007767915725708
array(1) { ["section"]=> string(64) "pa-ne-enderr-babain-e-ndjere-eni-cobani-prek-me-dedikimin-172850" }